Fugtcreme, primer, fundament og solbeskyttelse SPF20 i en! Et innovativt produkt, der beriger huden med kraftfulde fugtgivende stoffer og påviste effektive ingredienser såsom natriumhyaluronat og Pürs eksklusiv CeraTincomplex - et unikt kompleks, der fornyer huden dramatisk uden at forårsage irritation. Et let produkt, der er let at anvende. Brugt som et enkelt produkt til et naturligt resultat eller som fugtgivende substrat med UVB og UVB -beskyttelse for andre mineralkage. Hovedning: ceretinkompleks Natrium Hyaluron tip fra Pür: Påfør en lille mængde på renset hud og arbejde i, indtil du når den ønskede dækning. Børste (fundament eller rouge børste), svamp eller med fingerspidserne.
Bedste foundation 🥳
Har brugt den i mange år. Dækker hudens ufuldkommenheder og beskytter mod solen. Nem at påføre. Find din farve og køb 👍🏻
Maria
2026-02-18
Cremen er en perfekt dagcreme med lidt farve og solbeskyttelse.
Helén
2026-02-11
Føles dejligt og behageligt på huden. Giver lidt træk og en fin glød. Kan virkelig godt lide det!
Alexandra
2025-10-30
Så er det godt. Nem at påføre, og det ser pænt ud.
Bia
2025-10-01
Jeg har prøvet mange forskellige foundations, men denne slår dem alle. Dækker godt, men giver et naturligt look. Nem at påføre!
Amanda
2025-08-30
Meget god til hud over 50, ser naturlig ud
Carin
2025-08-29
Det værste produkt jeg nogensinde har prøvet. Når man påfører det, tænker man først wow. Og så ender man med tørt glimmer. Jeg har set så mange anmeldelser af dette, og ingen har nævnt, at det har meget glimmer. Hvis jeg aldrig havde købt det, ville jeg have vidst det. Enten er der noget galt med det produkt, jeg købte, eller også er det bare et dårligt produkt. Ærgerligt. Jeg ville virkelig gerne kunne lide dette.
Kristine
2025-07-20
Perfekt creme, der også har solbeskyttelsesfaktor
Jeanette
2025-06-16
Jeg kan faktisk ikke leve uden denne foundation. Den udjævner, fugter og giver huden en glød, der ser helt naturlig ud. Blender ind uden at efterlade linjer eller kanter. Min hud elsker den.