Foregående
Næste
Favorit
Kurv
Kurv (0)
LAGERRYDNING – Gør beautyfund med op til 80% LAGERRYDNING – Gør beautyfund med op til 80% LAGERRYDNING – Gør beautyfund med op til 80% LAGERRYDNING – Gør beautyfund med op til 80%
Beautiful Price

Amouage Amouage Opus Vii Reckless Leather Edp (100 ml)

2 750 kr
2 750 kr Vejl. pris
Køb nu!
Fri fragt over 399 kr

Hold øje med mærkningen "Beautiful Price". Det er nøje udvalgte produkter, som vi løbende prismatcher mod andre autoriserede forhandlere for at kunne tilbyde dig som kunde en fair pris.

Nøddeagtig bukkehorn, utroligt røgede stråler af cypriol og det dyriske kald fra Costus og Ambra støtter det uhæmmede læderhovedstykke, mens et skum af flatterende muscone, sandeltræ og røgelse skaber en harmonisk og kødelig afslutning. Ved at frembringe en fornemmelse af fred efter en energisk grøn åbning bliver Opus VII en lektion i sapioseksualitet og fortæller på subtil vis, hvordan forførelse af sindet er stærkere end forførelse af øjnene.

Læs mereLæs mindre
Størrelse: 100 ml
Information

Amouage, PO Box 3075, P.C. 112, Ruwi, Muscat, Oman, [email protected]
Brug
Alcohol Denat, Parfum, Linalool , Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Limonene, Eugenol , Citronellol, Geraniol, Farnesol, Citral , Benzyl Alcohol , Anise Alcohol .
Ingredienser
Artnr: B080969
Fra vores Magazine
Andre købte også
Beautiful Price
Selling fast
15 ml 30 ml
81 kr Vejl. pris 100 kr
-80%
Selling fast
55 kr 275 kr (-80%)
-80%
Selling fast
Re-Born Hairsolution
48 kr 240 kr (-80%)
-80%
Selling fast
Re-Born Hairsolution
62 kr 309 kr (-80%)
-80%
Selling fast
Re-Born Hairsolution
55 kr 275 kr (-80%)
-80%
Selling fast
Re-Born Hairsolution
48 kr 240 kr (-80%)
Luk