Varenummer: 73910
- 2023-11-26
Jeg har brugt dette produkt i mange, mange år på mit 42 år gamle ansigt. Jeg kunne ikke have undværet det, man får meget for pengene her.
- 2023-02-18
Jeg var overbevist efter første brug ))) porerne blev renset, huden blev lysere, blødere og slet ikke tør. Vil købe igen og anbefale til alle )))
- 2022-08-04
Jeg er begyndt at elske den. Jeg synes, at serummet virker bedre nu end før. Skummet har renset porerne dybere, og huden føles mere ungdommelig end før. Ikke slap og slidt. Jeg er meget tilfreds med den. Vil købe mere. Jeg anbefaler den også til andre. 👌😊❤️💖
- 2019-06-22
Jeg har brugt dette produkt i et par måneder nu, og er meget tilfreds. Huden føles virkelig ren efter brug. Jeg synes, at produktet udtørrer huden lidt, så det er vigtigt at fugte det efter brug.
- 2018-12-22
Rensen er virkelig effektiv, da stoffet er tykt, og en lille mængde er nok til at vaske dit ansigt. Skummet er vidunderligt fyldigt og renser behageligt. Ved skylning føles huden mærkeligt klistret, men efter tørring forsvinder følelsen. Huden er ikke stram efter vask, men den føles stadig ren. Jeg har tør kombineret hud og porer, der let tilstoppes. Jeg har brugt eksfolierende rensemidler i lang tid, men de har været for udtørrende og for effektive for min hud. Efter lidt over to ugers erfaring anser jeg dette for at være den bedste renseprodukt, jeg har brugt. Makeup og overskydende olie fjernes godt, men huden bliver ikke for tør.
- 2025-05-14
