OPI Infinite Shine Over-slay your Welcome - 15 ml
OPI Infinite Shine er en avanceret neglelak, der forener den enkle påføring fra en klassisk lak med den imponerende holdbarhed og glans fra gel. Denne nuance sikrer en jævn dækning og et professionelt finish, der holder i op til 11 dage uden brug af UV-lampe.
Hvordan ser det ud?
Lacken efterlader neglene med en fyldig og spejlblank overflade, der giver følelsen af en luksuriøs salonmanicure derhjemme. Den innovative formel med forhærdet gelteknologi svøber sig om neglen og skaber et glat resultat helt uden striber eller bobler. På trods af den ekstraordinære holdbarhed kan lakken nemt fjernes med almindelig neglelakfjerner, så du hurtigt kan skifte farve uden at slide på dine naturlige negle.
Passar til
Alle negletyper · Hverdag & fest · Langvarigt resultat · Hjemmemanicure
Hvad gør den unik?
- Giver en gel-lignende glans og fylde uden behov for hærdning i UV-lampe
- Sikrer op til 11 dages holdbarhed takket være avanceret gelteknologi
- Selvudglattende formel der giver en fejlfri finish uden synlige penselstrøg
- Nem og skånsom fjernelse med almindelig acetonebaseret neglelakfjerner
Ofte stillede spørgsmål
Hvordan påfører man OPI Infinite Shine for det bedste resultat?
Begynd med et lag Infinite Shine Base Coat på rene negle, og påfør derefter to tynde lag af farven Over-slay your Welcome. Afslut med et lag Infinite Shine Top Coat for at forsegle glansen og maksimere lakkens holdbarhed.
Kræver OPI Infinite Shine en UV-lampe?
Nej, dette system er udviklet til at hærde i naturligt dagslys og kræver ingen lampe. Det er designet til at tørre hurtigt og give en slidstærk finish, der minder om professionel gel-lak.
Varenummer: 125304
Kategorier:
- 2026-01-03
Does what it’s meant to do – good shine and easy application.
- 2026-07-01
Meget, meget flot shimmer 👌
- 2026-06-14
Farven er super flot! Bedømmelsen går ned, fordi den begynder at skalle af efter cirka 4 timer. Men jeg er jo ikke neglelak-ekspert, så hvis du er det og vil have en super flot mørkebrun lak, så giv den gas.
- 2026-06-04
Opi er en god dækkende lak, og netop denne farve er en klar favorit hos mig.
- 2026-05-24
Hurtig levering. Fin og holdbar farve.
- 2026-05-20
Meget tilfreds og glad.
- 2026-03-22
Super glad for min OPI neglelak og top coat! Fin farve, nem at påføre og holder længe med flot glans. Kan anbefales!
- 2026-03-21
Meget flot farve! Neglelakken holder længe 👍🏼
- 2026-03-11
Fungerer godt. Jeg har kun prøvet det én gang.
- 2026-02-25
Jeg fandt ud af, at alle neglelakker kun er sorte, men her var jeg interesseret i farven og glimmeret. Godt valg.



