OPI Infinite Shine Purple Reign - 15 ml
OPI Infinite Shine Purple Reign er en sofistikeret, dyb lilla neglelak, der er skabt til dem, der ønsker en professionel gel-finish uden brug af UV-lampe. Denne avancerede lak kombinerer holdbarheden fra en gel-manicure med den enkle påføring fra en klassisk lak for et fejlfrit resultat, der stråler i op til 11 dage.
Hvordan ser den ud?
Purple Reign leverer en intens, rig dækning med en spejlblank glans, der øjeblikkeligt giver dine negle et luksuriøst salon-look. Den innovative teknologi med forhærdet gel omslutter neglen og skaber en jævn overflade uden striber eller luftbobler. Den dybe pigmentering sikrer, at farven bevarer sin glød og dybde i lang tid, mens den skånsomme formel gør det nemt at fjerne lakken med almindelig neglelakfjerner. Resultatet er en elegant og holdbar manicure, der føles lige så eksklusiv, som den ser ud.
Passar til
Alle negle · Salon-finish hjemme · Langvarig holdbarhed · Hverdag & fest
Hvad gør den unik?
- Giver en gel-lignende glans og fylde med op til 11 dages holdbarhed
- Avanceret formel med forhærdet gel-teknologi sikrer maksimal dækning og styrke
- Designet til en glat og jævn påføring, der aktivt modvirker ujævnheder
- Hurtig og skånsom fjernelse med almindelig acetone uden at skade den naturlige negl
Ofte stillede spørgsmål
Hvordan påfører man OPI Infinite Shine Purple Reign for det bedste resultat?
Start med et lag Infinite Shine Base Coat på rene negle for at sikre optimal vedhæftning. Påfør derefter to tynde lag Purple Reign, og afslut med et lag Infinite Shine Top Coat for at forsegle farven og låse den spejlblanke glans fast.
Kræver OPI Infinite Shine Purple Reign en UV-lampe?
Nej, denne lak er udviklet til at hærde i naturligt dagslys og kræver hverken UV- eller LED-lampe. Du opnår den eftertragtede gel-effekt og ekstraordinære holdbarhed helt uden besværet ved traditionelle gel-systemer.
Varenummer: 125310
Kategorier:
- 2026-01-03
Does what it’s meant to do – good shine and easy application.
- 2026-07-01
Meget, meget flot shimmer 👌
- 2026-06-14
Farven er super flot! Bedømmelsen går ned, fordi den begynder at skalle af efter cirka 4 timer. Men jeg er jo ikke neglelak-ekspert, så hvis du er det og vil have en super flot mørkebrun lak, så giv den gas.
- 2026-06-04
Opi er en god dækkende lak, og netop denne farve er en klar favorit hos mig.
- 2026-05-24
Hurtig levering. Fin og holdbar farve.
- 2026-05-20
Meget tilfreds og glad.
- 2026-03-22
Super glad for min OPI neglelak og top coat! Fin farve, nem at påføre og holder længe med flot glans. Kan anbefales!
- 2026-03-21
Meget flot farve! Neglelakken holder længe 👍🏼
- 2026-03-11
Fungerer godt. Jeg har kun prøvet det én gang.
- 2026-02-25
Jeg fandt ud af, at alle neglelakker kun er sorte, men her var jeg interesseret i farven og glimmeret. Godt valg.


