Varenummer: 14665
Kategorier:
- 2024-04-20
Jeg har brugt blyanten i en uge, og farven er allerede blevet så "svag", at jeg hellere bruger min gamle eyeliner, der næsten er tom. Jeg er meget skuffet, for jeg syntes, at blyanten var rigtig god de første par dage.
- 2018-04-08
Det er umuligt at få produktet ud af spidsen af eyelineren. Hver gang jeg bruger den, hvilket nu er hver dag, fordi det er den eneste jeg har, er jeg nødt til at tage applikatorspidsen ud og dreje den for at få noget ud. Jeg kan heller ikke lide selve spidsen, da den jeg fik var skæv og afskallet i spidsen. Selve den sorte farve er dog god. Den holder fint og tværes ikke ud, selv ikke hele dagen - selv til en fest! Den er også virkelig sort :)
- 2017-10-14
Brat!
- 2017-10-01
Ikke ekstremt sort, og jeg er nødt til at gå lidt tilbage, når jeg fylder ud. Men det er helt okay, hvis du har meget tid :blush:
- 2017-08-17
Jeg er meget glad for det!
- 2017-08-13
Dette gør det nemt at lave et meget præcist mærke. Spidsen er virkelig tynd, og for en med små øjne som denne, er det en vigtig funktion, når det kommer til eyeliner. Den tynde spids gør det muligt at nå helt til roden af dine vipper, så der ikke er noget tomt, lyst område mellem dine vipper og eyelineren.
- 2011-08-13
Denne var vildt god, når man tænker på præcision og rigtig god sorthed. Men desværre tværer den meget hurtigt ud, den bliver hurtigt sløret, og den holder sig slet ikke på plads.

