St.Tropez Bronzing mousse er en letvægtsformel, der giver en perfekt, naturlig og jævn gyldenbrun farve, der holder længe. Moussen er let at påføre og tørrer på et øjeblik, og kan derfor bruges når som helst. Indeholder blødgørende alue vera. Duftteknologien Aromaguard™ reducerer den velkendte brun-uden-sol duft med mindst 70%.100% vegansk.
Brug: Peel gerne huden dagen inden påføring og sørg for, at huden er ren. Påfør en bodylotion der hvor huden kan være ekstra tør, for eksempel på albuerne, knæene og hælene.
For bedste resultat, påfør Self tan Bronzing lotion inden sengetid og gå i bad morgenen efter. Farven udvikles under 4-12 timer, så jo længere du kan lade den udvikles, desto bedre bliver resultatet.
Varenummer: 34317
- 2026-06-17
Har brugt det i årevis, prøvet mange forskellige, men denne slår dem alle. Jeg er meget lyshudet og ser en stor forskel med bare ét lag inden sengetid. Jeg sover med mørke lagner om natten og skyller det af om morgenen, og det er den perfekte nuance.
- 2026-05-03
Køber igen og igen, dyrt men det værd. Jævnt og flot resultat, lugter ikke meget! Den bedste børste jeg har prøvet.
- 2026-03-28
Bliv en ny favorit! Giver en dyb farve uden at blive orange, perfekt til nordisk lys hud😍
- 2025-09-26
Lækker og smuk selvbruner!
- 2024-09-02
Så naturlige farver er bedst ☀️
- 2024-07-12
Naturlig og jævn nuance, nem at påføre. Tørrer hurtigt. Kreditprodukt har været i brug i flere år.
- 2019-07-01
Får en fin farve, men skummet tørrer lidt og spreder sig
- 2018-04-16
Grusom!
- 2018-04-16
Farven er super fin og fordeler sig jævnt, når man påfører den med en handske. Ulemperne er primært lugten, den er forfærdelig. Det tager også 8 timer at tørre, hvilket betyder, at farven går meget let af. Læg ikke BUS på aftenen før, for så kan du forvente, at lagnerne bliver brune/gule/plettede. Ellers hænger farven fast som lim.
- 2018-04-06
Jeg har prøvet mange forskellige BUS, men ingen af dem holder så godt som denne. Man får en jævn og fin farve (ikke orange eller gul), og den holder i et par dage.
