Compagnie de Provence Liquid Marseille Soap Refill Cotton Flower - 3000 ml
Denne luksuriøse flydende håndsæbe i en generøs refill-størrelse bringer essensen af Provence direkte ind i dit hjem. Med sin blide tekstur og delikate duft af bomuldsblomst forvandles din daglige håndvask til et øjeblik af ren velvære.
Hvordan virker den?
Sæben er fremstillet efter traditionelle metoder i en kobberkedel og er beriget med eksklusive botaniske olier fra Provence. Den sulfatfri formel er naturligt rig på glycerin og indeholder blandt andet kokosolie, som skaber et blødt og cremet skum ved kontakt med vand. Den delikate duft af bomuldsblomst har en pudret og blomstret karakter, der efterlader hænderne diskret parfumeret og behagelige. Ved hver vask renses huden effektivt, mens den bevarer sin naturlige fugtbalance og efterlades silkeblød.
Passer til
Alle hudtyper · Daglig brug · Refill-løsninger · En luksuriøs hverdag
Hvad gør den unik?
- Traditionelt fremstillet i kittel med botaniske olier af højeste kvalitet
- Beriget med en nærende blanding af olivenolie, mandelolie og vindruekerneolie
- Sulfatfri og vegansk formel, der er særligt skånsom mod hudbarrieren
- Økonomisk og miljøvenlig 3000 ml refill-størrelse til nem genfyldning
Ofte stillede spørgsmål
Kan jeg bruge Compagnie de Provence Liquid Marseille Soap Refill Cotton Flower til hele kroppen?
Ja, selvom den er ideel som håndsæbe, gør den milde og plejende formel den også velegnet til brug under bruseren. De naturlige olier sørger for, at huden renses uden at føles tør eller stram bagefter.
Hvordan opbevarer jeg bedst denne 3000 ml refill?
Opbevar dunken på et køligt og mørkt sted for at bevare de botaniske oliers friskhed og duftens nuancer. Sørg for at skrue låget stramt til efter hver genopfyldning af din sæbedispenser.
Varenummer: 125025
- 2026-07-15
De bedste produkter jeg har købt til den bedste pris
- 2026-06-14
Vidunderlig duft, min favorit. Hurtig levering.
- 2026-05-01
Fantastisk sæbe med en dejlig duft. Nem at fylde med denne dispenser.
- 2026-04-29
Denne duft lugter ikke rigtig af noget, og er faktisk ikke så blød og glat i konsistensen som de andre sæber fra mærket.
- 2026-04-01
Dejlig duft!
- 2026-03-19
Kvalitetsprodukt.
- 2025-06-21
Simpelthen den bedste sæbe, sød duft og blød på hænderne! Kan ikke leve uden den!
- 2026-07-16
- 2025-07-07


