Biotherm Life Plankton Body lotion beriget med Life Plankton beroliger og hjælper med at gøre huden mere modstandsdygtig. Den fyldige og behagelige tekstur, trænger hurtigt ind i huden og giver fugt i op til 48 timer. Huden efterlades mere smidig og elastisk. Dag efter dag, styrkes hudbarrieren og huden vil synes fastere, glattere og næret med fugtighed. Bruges ikke i ansigtet. *OBS! På billedet ses produktets nye emballage. Biotherms produkter gennemgår i øjeblikket emballageskift, og derfor kan det i en periode variere hvilken produktemballage, du får leveret ved køb.
Varenummer: 83010
- 2026-05-08
Ikke hvad jeg troede! Den hvide er meget bedre og dufter af citron, min favorit!
- 2026-04-08
Går direkte ind i huden, efterlader en behagelig duft og føles meget blød på huden bagefter
- 2026-04-05
Jeg har prøvet flere mærker, men har aldrig været helt tilfreds. Jeg tror, at de fleste af dem efterlader en hinde på min hud, som får mig til at svede let. Men dette produkt fra Biotherm er nu en del af min daglige morgenrutine. Det virker overalt på mig, selv i mit ansigt. Jeg kan varmt anbefale dette produkt!
- 2026-04-04
Blødgørende og dufter vidunderligt 😍
- 2026-03-29
Jeg var desværre lidt skuffet over duften! Jeg har brugt andre hudcremer fra det mærke, der dufter dejligt!
- 2026-03-28
Prøvede den for et par år siden, men syntes ikke, den var nok for mig. Men min mand er glad for denne creme. Han nyder at få den smurt på ryggen.
- 2026-03-21
Er et godt produkt, der dufter rigtig godt!
- 2026-03-20
Elsker duften og en af de få cremer, der hjælper mig med tørre pletter på kroppen.
- 2026-03-20
Denne er min favorit. Den giver god fugt, absorberes hurtigt og dufter lidt "naturligt". 100% anbefalet ☺️
- 2026-02-21
En virkelig dejligt duftende og godt absorberende fugtighedscreme









