Nu som vandfast! Gør dine øjenvipper smukke og fyldige med vores fantastiske Paradis Extatic Mascara - en mascara, som tager dine vipper til paradiset!
Varenummer: 50364
- 2026-08-30
Den bedste vandfaste mascara, jeg har prøvet! Jeg er utrolig glad for denne mascara! Børsten er blød og timeglasformet, hvilket gør det virkelig nemt at få både flot volumen og længde uden at vipperne klumper. Den holder virkelig, hvad den lover, når det kommer til holdbarhed. Jeg har brugt den i regnvejr og under svedig træning, når jeg har svømmet, og den sidder som en sten uden at smuldre eller tvære ud under øjnene. Selvom den er så effektiv, føles vipperne stadig bløde og ikke så stive, som de kan være med andre vandfaste produkter. Husk blot, at du har brug for en effektiv oliebaseret makeupfjerner for at vaske den ordentligt af. Kan varmt anbefales!🥰
- 2026-03-26
Perfekt børste til mig, holder godt hele dagen. Lidt svær at fjerne, men det er vandfast mascara.
- 2025-10-25
Bedste budgetmascara. Det faktum, at den er vandfast, betyder, at øjenvipperne forbliver krøllede. Jeg vil sige, at det er en volumenmascara. Svær at vaske af, men til det bruger jeg Banila Co Clean it Zero, som fungerer fejlfrit.
- 2025-08-15
Klæber sig til øjenlågene, holder ikke vipperne, klumper lidt
- 2025-07-11
Var den bedste indtil jeg fandt en anden
- 2025-07-09
Elsker denne mascara, helt vidunderlig..
- 2025-05-31
Den er god - men min favorit lige nu er Falsies Surreal Mabelline Waterproof.
- 2025-01-17
For tyk børste, men den sidder hvor den skal
- 2024-08-09
Jeg har kun brugt denne i flere år, og det vil vare længe, før jeg skifter, da vipperne er præcis som i reklamen.
- 2024-05-19
Ikke optimalt, lidt rodet, måske kan man ikke forlange mere til prisen.




