Foregående
Næste
Favorit
Kurv
Kurv (0)
Midlertidige leveringsforsinkelser på grund af lagerflytning Midlertidige leveringsforsinkelser på grund af lagerflytning Midlertidige leveringsforsinkelser på grund af lagerflytning Midlertidige leveringsforsinkelser på grund af lagerflytning
Beautiful Price

St. Tropez St. Tropez Self Tan Purity Bronzing Water Mousse (200ml)

279 kr
350 kr Vejl. pris
Køb nu!
Fri fragt over 399 kr

Hold øje med mærkningen "Beautiful Price". Det er nøje udvalgte produkter, som vi løbende prismatcher mod andre autoriserede forhandlere for at kunne tilbyde dig som kunde en fair pris.

Få en naturlig, frisk og gylden farve med vores vandbaserede og tropiskduftende Self Tan Purity Bronzing Water Mousse. Indeholder opløftende vand fra grøn mandarin og ekstrakt fra tropiske hibiscusblomster, der hjælper med at beskytte mod frie radikaler. Moussen er også beriget med Pentavitin, som giver langvarig fugt. Moussen har en vidunderlig, tropisk duft uden selvbrunerlugt og giver en flot, gylden farve efter 4-8 timer uden at efterlade pletter på tøjet. 100% vegansk!
Læs mereLæs mindre
: Light
Konsistens: Creme
Størrelse: 200ml
Information

Test på et lille område af huden 24 timer før brug. Må ikke anvendes på beskadiget, irriteret eller følsom hud. Påfør ikke produktet i øjenområdet. Hvis det kommer i øjnene, skal du skylle grundigt med vand. Undgå kontakt med læberne. Inneholder ikke solfaktor og beskytter ikke mot solen.

St.Tropez. Responsible person EU: PZ Cussons (EUROPE) LTD, ‘C’, Ardilaun Ct., 112-114 St Stephens Green, dublin D02 TD28, Eire, Ireland. [email protected]
Brug
Ingredienser
Artnr: B043515
Fra vores Magazine
Andre købte også
Selling fast
Beautiful Price
Selling fast
Beautiful Price
Selling fast
Beautiful Price
Selling fast
By Bangerhead
130 kr
Selling fast
By Bangerhead
212 kr
Selling fast
By Bangerhead
56 kr
Luk