Foregående
Næste
Favorit
Kurv
Kurv (0)
Beautiful Price

Mixsoon Mixsoon Centella Sun Cream (50 g)

175 kr
203 kr Vejl. pris
Køb nu!
Fri fragt over 399 kr

Hold øje med mærkningen "Beautiful Price". Det er nøje udvalgte produkter, som vi løbende prismatcher mod andre autoriserede forhandlere for at kunne tilbyde dig som kunde en fair pris.

Den lette beskyttende gelcreme er så glat, at den ikke engang kan mærkes på huden. Ikke desto mindre giver den fremragende beskyttelse mod skadelige solstråler, som spiller en stor rolle i fremskyndelsen af hudens ældning. Cremen indeholder ekstrakt fra salatblade, som effektivt lindrer rødme i huden og genopfylder den nødvendige fugt. Konsistensen ligger et sted mellem en gel og en creme og belaster ikke huden, men tilfører den fugt og næring.

Læs mereLæs mindre
Størrelse: 50 g
Information

Kun til udvortes brug. Hvis brug af produktet forårsager hudreaktioner, skal du stoppe med at bruge produktet og kontakte en læge. Tag forholdsregler ved opbevaring og håndtering. Må ikke bruges på beskadigede områder.

NEMO GmbH Mergenthalerallee, 77, 65760 Eschborn Germany, [email protected]

Brug
WATER, DIBUTYL ADIPATE, TEREPHTHALYLIDENE DICAMPHOR SULFONIC ACID, METHYLPROPANEDIOL, ALCOHOL DENAT, 1,2-HEXANEDIOL, GLYCERIN, POLYSILICONE-15, ETHYLHEXYL TRIAZONE, METHYLPROPANEDIOL, POLYETHER-1, TROMETHAMINE, POLYGLYCERYL-3 DISTEARATE, GLYCERYL STEARATE CITRATE, PALMITIC ACID, STEARIC ACID, DIPROPYLENE GLYCOL, CETEARYL ALCOHOL
Ingredienser
Artnr: B090440
Andre købte også
Selling fast
Deep Blue Graphit
RefectoCil
47 kr
100ml 50ml
Dermalogica
160 kr
100 ml 8 ml
Fugazzi
275 kr
-50%
Selling fast
34 kr 68 kr (-50%)
Skincare Deals
Selling fast
109 kr Vejl. pris 171 kr
Beautiful Price
REVITALASH
799 kr Vejl. pris 1 099 kr
Luk