Foregående
Næste
Favorit
Kurv
Kurv (0)
LAGERRYDNING – Gør beautyfund med op til 80% LAGERRYDNING – Gør beautyfund med op til 80% LAGERRYDNING – Gør beautyfund med op til 80% LAGERRYDNING – Gør beautyfund med op til 80%
Beautiful Price

Sigma Beauty Sigma Beauty F47 Multitasker™ Makeup Brush

263 kr
329 kr Vejl. pris
Køb nu!
Fri fragt over 399 kr

Hold øje med mærkningen "Beautiful Price". Det er nøje udvalgte produkter, som vi løbende prismatcher mod andre autoriserede forhandlere for at kunne tilbyde dig som kunde en fair pris.

Sigma F47 Multitasker Brush ™ er den perfekte allround makeupbørste med SigmaTech® fiber. Den brede, vinklede børste er perfekt til påføring af foundation. Brug den flade side til at anvende highlighter og konturprodukter. Med den runde top kan du påføre pulver under øjnene. Multitasker Brush er bare en multitasker og kan bruges med både flydende produkter og produkter i creme eller pulverform.

Læs mereLæs mindre
Information

Opbevares utilgængeligt for børn.

Dist. by Sigma Enterprises, LLC, 1395 Commerce Dr, Mendota Heights, MN 55120, Made in China/Fabriqué Chine, BIORIUS: 7170 MANAGE, BELGIUM /LONDON WC2H 9JQ, UK

Brug
Ingredienser
Artnr: B082623
Fra vores Magazine
Andre købte også
Beautiful Price
Selling fast
15 ml 30 ml
80 kr Vejl. pris 100 kr
-80%
Selling fast
Re-Born Hairsolution
48 kr 240 kr (-80%)
-80%
Selling fast
55 kr 275 kr (-80%)
-80%
Selling fast
Re-Born Hairsolution
62 kr 309 kr (-80%)
Beautiful Price
Selling fast
LH cosmetics
74 kr Vejl. pris 99 kr
100ml 50ml
Dermalogica
128 kr Vejl. pris 160 kr
Luk