Foregående
Næste
Favorit
Kurv
Kurv (0)
LAGERRYDNING – Gør beautyfund med op til 80% LAGERRYDNING – Gør beautyfund med op til 80% LAGERRYDNING – Gør beautyfund med op til 80% LAGERRYDNING – Gør beautyfund med op til 80%
Tilbud

Björk Björk Skydda Torr Mini (100 ml)

90 kr / 87 kr
109 kr Vejl. pris (-20%)
Køb nu!
Fri fragt over 399 kr

Hold øje med mærkningen "Beautiful Price". Det er nøje udvalgte produkter, som vi løbende prismatcher mod andre autoriserede forhandlere for at kunne tilbyde dig som kunde en fair pris.

Dette er en tør varmebeskyttende spray til alle hårtyper. Med en formel af rosen- og blåbærekstrakt, der plejer og beskytter håret mod varmestyling op til 210 grader og giver en naturlig glans. Den har en farve- og fugtbeskyttelse, der forhindrer krus og giver et let hold for at bevare hårets form ved styling med varmeredskaber.

Læs mereLæs mindre
Produktserie: Björk Skydda
Information

Fare. Ekstremt brandfarlig aerosol. Beholder under tryk: Kan sprænge ved opvarmning. Må ikke udsættes for varme, varme overflader, gnister, åben ild eller andre antændelseskilder. Rygning forbudt. Må ikke sprøjtes over åben ild eller andre antændelseskilder. Må ikke gennembores eller brændes, heller ikke tomme beholdere. Beskyt mod sollys. Må ikke udsættes for temperaturer over 50 °C. Opbevares utilgængeligt for børn.

ByWe, August Barks Gata 1 421 32 Västra Frölunda Sweden, [email protected]

Brug
Ingredienser
Artnr: B076309
Fra vores Magazine
Mere fra Björk
Til Björk
Beautiful Price
143 kr Vejl. pris 179 kr
Beautiful Price
127 kr Vejl. pris 179 kr
Andre købte også
Beautiful Price
151 kr Vejl. pris 189 kr
Beautiful Price
63 kr Vejl. pris 79 kr
Beautiful Price
Selling fast
15 ml 30 ml
-80%
Selling fast
55 kr 275 kr (-80%)
-80%
Selling fast
Re-Born Hairsolution
48 kr 240 kr (-80%)
Selling fast
LH cosmetics
99 kr
Luk