Foregående
Næste
Favorit
Kurv
Kurv (0)
Beautiful Price

R+Co R+Co Moon Landing Anti-Humidity Spray (61ml)

Køb nu!
Fri fragt over 399 kr

Hold øje med mærkningen "Beautiful Price". Det er nøje udvalgte produkter, som vi løbende prismatcher mod andre autoriserede forhandlere for at kunne tilbyde dig som kunde en fair pris.

Gave ved køb
Få R+Co Death Valley (30 ml) når du køber for mindst 370 kroner fra R+Co!

Tag et stort skridt mod godt hår med Moon Landing Anti-Humidity Spray. Denne lette aerosolspray kontrollerer krus og absorberer fugt og efterlader en kontrolleret satinfinish med et fleksibelt hold. Den tæmmer statisk hår og er designet til at virke i den hårdeste luftfugtighed.

Denne letvægtsspray klæber til hårstråene for at tæmme krus, blokerer effektivt for fugt og holder hårstyling intakt. Style dit hår som normalt. Ryst derefter flasken, og påfør som sidste trin. Duft af Rosy Eyed

Læs mereLæs mindre
Størrelse: 61ml
Information

Fare! Ekstremt brandfarlig aerosol. Må ikke sprøjtes på åben ild eller andre antændelseskilder. Beholder under tryk: Kan sprænge ved opvarmning. Må ikke udsættes for varme, varme overflader, gnister, åben ild eller andre antændelseskilder. Rygning forbudt. Må ikke punkteres eller brændes, heller ikke efter brug. Beskyt mod sollys. Må ikke udsættes for temperaturer over 50°C/122°F. Opbevares utilgængeligt for børn.

R+Co, Rouge & Co LLC, 27 Upper Pembrook St, Dublin, [email protected]
Brug
Ingredienser
Artnr: B056643
Andre købte også
Selling fast
Deep Blue Graphit
RefectoCil
48 kr
Selling fast
300ml Refill Pouch (946ml)
139 kr
-50%
Selling fast
34 kr 68 kr (-50%)
Beautiful Price
4 ml 2 ml
232 kr Vejl. pris 309 kr
Beautiful Price
REVITALASH
799 kr Vejl. pris 1 099 kr
Selling fast
100ml 50ml
Dermalogica
160 kr
Luk