Foregående
Næste
Favorit
Kurv
Kurv (0)
Midlertidige leveringsforsinkelser på grund af lagerflytning Midlertidige leveringsforsinkelser på grund af lagerflytning Midlertidige leveringsforsinkelser på grund af lagerflytning Midlertidige leveringsforsinkelser på grund af lagerflytning
Beautiful Price

IDUN Minerals IDUN Minerals Oil-Infused Tinted Lip Elixir Syren Mauve Pink

Køb nu!
Fri fragt over 399 kr

Hold øje med mærkningen "Beautiful Price". Det er nøje udvalgte produkter, som vi løbende prismatcher mod andre autoriserede forhandlere for at kunne tilbyde dig som kunde en fair pris.

Den perfekte hybrid mellem en lipgloss og en læbepomade. IDUN Minerals Oil-Infused Tinted Lip Elixir er et multitasking-produkt, der kombinerer den farvede og skinnende effekt af en lipgloss og den plejende, fugtgivende effekt fra en læbepomade, med SPF 15. Perfekt hele året rundt. Beriget med naturlige olier, der efterlader læberne bløde og glatte. Indeholder et mineral UV-filter for at beskytte dine læber mod solens stråler. Ultimativt alt-i-ét produkt til læberne. En kombination af pleje + farve + beskyttelse. Tilgængelig i tre smukke nuancer opkaldt efter blomster som gror i Skandinavien.

Syren, en lilla/rosa nuance 

<p
Læs mereLæs mindre
Nuance / Farve: Lyserød
Information

Påfør direkte på læberne for en smuk, fugtgivende og skinnende farve. Påfør igen så ofte som ønsket for at nære læberne og bevare solbeskyttelsen.

Tuben er lavet af 70% genanvendeligt plastik. Tag venligst låget fra tuben og genbrug emballagen ved at sortere delene som plastikaffald. For at reducere transporten er emballagen lavet i Italien tæt på vores italienske fabrik

Brug
Ingredienser
Artnr: B078640
Fra vores Magazine
Andre købte også
Davines
Midlertidigt udsolgt
244 kr Vejl. pris 283 kr
Beautiful Price
50ml 30ml
Narciso Rodriguez
452 kr Vejl. pris 585 kr
Beautiful Price
249 kr Vejl. pris 280 kr
Davines
Midlertidigt udsolgt
176 kr Vejl. pris 191 kr
236 kr Vejl. pris 295 kr
Luk