Mærket "Great Deal" betyder, at du som kunde kan være sikker på at få en fair pris. Great Deal er nøje udvalgte produkter, som vi løbende sammenligner med autoriserede forhandlere for at kunne tilbyde de mest attraktive priser.
-
Få glamour for alle pengene til jul med ghd Platinum+-gavesættet i den elegante Cherry Chic-kollektion. Dette elegante gavesæt indeholder den professionelle ghd Platinum+ smart styler samt ghd All-Rounder-fladbørsten og en varmebestandig ghd-toilettaske¹ – den perfekte trio til let og glansfuld styling, uanset hvor juletiden bringer dig hen.
Gavesættets helt store trækplaster er ghd Platinum+, ghd’s ultimative smart styler, designet med prædiktiv ultra-zone teknologi, der intuitivt tilpasser sig alle hårtyper og stylingbehov og fordeler den optimale stylingtemperatur på 185°C jævnt mellem pladerne. Resultatet er synligt stærkere hår – op til 70 % stærkere – med dobbelt så meget farvebeskyttelse² uanset din hårtype eller frisure.
Præcisionsfremstillede keramiske plader med en ultrablank belægning glider let gennem håret og giver øjeblikkelig krusfri styling med op til 75 % mere glans. Uanset om du ønsker glatte frisurer eller bløde, glamourøse bølger, giver det slanke, afrundede skaft og de buede kanter dig friheden til nemt at forvandle dit look og uden at slide på håret.
Det ikoniske wishbone-hængsel sikrer, at pladerne altid er perfekt justeret, så du får ultimativ kontrol og balance ved hver bevægelse. Og med trygheden ved en indbygget dvaletilstand, der slukker efter 30 minutters inaktivitet, universel spænding og et professionelt kabel på 2,7 m er ghd Platinum+ skabt til skønhed uden kompromis.
Fuldend dit stylingritual med ghd All-Rounder-fladbørsten, der er perfekt til at udglatning, føntørring og finish af mellemlangt til langt hår med et professionelt resultat. Pak det hele i den varmebestandige ghd-taske¹, din elegante stylingledsager til juleperioden.
1 Færre knækkede hår og halvt så meget farvetab sammenlignet med en styler ved 230 °C.2 Vs. naturligt lufttørret hår - Information
-
1. Forbered håret med ghd bodyguard heat protect spray
2. Placer ghd platinum+ parallelt med sektionen
3. glider ned ad håret
4. fjern styleren
Jemella Group Limited.
82 Dean Street, London, W1D 3SP, UK
00 44 1924 423400
Wella International Operations Switzerland Sàrl.
Chemin Louis-Hubert 1-3, 1213 Lancy, Switzerland
- Brug
- Ingredienser Artnr: B100260





