Foregående
Næste
Favorit
Kurv
Kurv (0)
Midlertidige leveringsforsinkelser på grund af lagerflytning Midlertidige leveringsforsinkelser på grund af lagerflytning Midlertidige leveringsforsinkelser på grund af lagerflytning Midlertidige leveringsforsinkelser på grund af lagerflytning
Beautiful Price

Four Reasons Four Reasons Original Repair Conditioner (300ml)

99 kr
99 kr Vejl. pris
Køb nu!
Fri fragt over 399 kr

Hold øje med mærkningen "Beautiful Price". Det er nøje udvalgte produkter, som vi løbende prismatcher mod andre autoriserede forhandlere for at kunne tilbyde dig som kunde en fair pris.

Repair Conditioner er en reparerende balsam, der styrker behandlet og slidt hår samt beskytter håret mod at blive beskadiget. Balsammen giver håret glans, samtidig med at den gør det let at rede ud. Den er beriget med vegetabilsk proteinkompleks, der effektivt beskytter håret mod at blive beskadiget og fornyende planteekstrakter, der får deres kraft fra centella asiatica, papaya og iris.Balsammen har en duft af æbler og er 100 % vegansk samt leveres i en emballage, der består af genanvendeligt, biobaseret plast af sukkerrør, hvilket reducerer produktets CO2-effekt markant.

Læs mereLæs mindre
Størrelse: 300ml
Information

Undgå kontakt med øjnene. I tilfælde af kontakt, skyl straks med rent, varmt vand.

Four Reasons, Salomonkatu 17 A, 00100 Helsinki, Finland, www.fourreasons.com
Brug
Ingredienser
Artnr: B070162

Beautiful Combinations

Selling fast
Fra vores Magazine
Andre købte også
Four Reasons
Midlertidigt udsolgt
99 kr
300 ml 500 ml
99 kr
Selling fast
Luk