Foregående
Næste
Favorit
Kurv
Kurv (0)
LAGERRYDNING – Gør beautyfund med op til 80% LAGERRYDNING – Gør beautyfund med op til 80% LAGERRYDNING – Gør beautyfund med op til 80% LAGERRYDNING – Gør beautyfund med op til 80%
Beautiful Price

CRA-YON CRA-YON Passport Amour EdP (10 ml)

216 kr
267 kr Vejl. pris
Køb nu!
Fri fragt over 399 kr

Hold øje med mærkningen "Beautiful Price". Det er nøje udvalgte produkter, som vi løbende prismatcher mod andre autoriserede forhandlere for at kunne tilbyde dig som kunde en fair pris.

Passport Amour er en olfaktorisk fortolkning af den romantiske følsomhed og forførende atmosfære i Wong Kar-wais film “In the Mood for Love”. Passport Amour indfanger filmens smukt melankolske skildring af kærlighed og vækker minderne om 1960’ernes Hongkong med sin komplekse og eksotiske duftblanding.

Topnoter

Damaskusrose

Hjertenoter

Agartræ, Nellike, Patchouli, Cedertræ

Basenoter

Musk, Sandeltræ, Rav

Stemningsretning

Selvkærlighed, Magnetisme, Fremkalder tiltræknin

Læs mereLæs mindre
Størrelse: 10 ml
Information

Sprøjt på huden

House of Crayon AB, Donsö Bryggväg 12, SE-430 99 Donsö, Sweden, [email protected]
Brug
Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Geraniol, Linalool, Benzyl Salicylate, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Eugenol
Ingredienser
Artnr: B097819
Fra vores Magazine
Andre købte også
Selling fast
100 ml 50 ml
Goldfield & Banks
935 kr
300ml Refill Pouch (946ml)
111 kr Vejl. pris 139 kr
-80%
Selling fast
55 kr 275 kr (-80%)
-80%
Selling fast
Re-Born Hairsolution
48 kr 240 kr (-80%)
8 ml 50 ml
Fugazzi
275 kr
-80%
Selling fast
Re-Born Hairsolution
48 kr 240 kr (-80%)
Luk