Foregående
Næste
Favorit
Kurv
Kurv (0)
Midlertidige leveringsforsinkelser på grund af lagerflytning Midlertidige leveringsforsinkelser på grund af lagerflytning Midlertidige leveringsforsinkelser på grund af lagerflytning Midlertidige leveringsforsinkelser på grund af lagerflytning
Beautiful Price

Aveda Aveda Smooth Infusion Style Prep Smoother (100 ml)

Køb nu!
Fri fragt over 399 kr

Hold øje med mærkningen "Beautiful Price". Det er nøje udvalgte produkter, som vi løbende prismatcher mod andre autoriserede forhandlere for at kunne tilbyde dig som kunde en fair pris.

Anti-frizz leave-in serum en primer som beskytter og udglatter håret. Det lette leave-in-behandlingsserum forbereder håret med pre-style beskyttelse mod varmestyling og solens udtørrende effekter, mens det giver plantedrevet krusforsvar i op til 72 timer. Den veganske udglattende formel har et plantepolymerskjold og en botanisk udglattende olieblanding for at beskytte mod fugt og holder dit hår smidigere og glattere i længere tid.

Læs mereLæs mindre
Hårtype: Normalt hår
Størrelse: 100 ml
Information
Brug
Ingredienser
Artnr: B077114
Fra vores Magazine
Andre købte også
Selling fast
Beautiful Price
Selling fast
Beautiful Price
Selling fast
Beautiful Price
Selling fast
By Bangerhead
130 kr
Selling fast
By Bangerhead
212 kr
Selling fast
By Bangerhead
56 kr
Luk