LAGERRYDNING – Gør beautyfund med op til 80% LAGERRYDNING – Gør beautyfund med op til 80% LAGERRYDNING – Gør beautyfund med op til 80% LAGERRYDNING – Gør beautyfund med op til 80%
Fri fragt over 399 kr
Hold øje med mærkningen "Beautiful Price". Det er nøje udvalgte produkter, som vi løbende prismatcher mod andre autoriserede forhandlere for at kunne tilbyde dig som kunde en fair pris.
-
- En skøn og frisk duft ? det er som en gylden blomst, der får dig til at stråle. Det første vi møder er de ristede pistacienødder som sammen med ananas, skaber en sprudlende og saftig duft. De ikoniske appelsinblomster møder jasmin som afrundes med de bløde mandel-noter. Til sidst tilføres pudrede noter fra iris og patchouli.
Størrelse: 50ml - Information
-
Brandfarlig
ES Parfums SA, Forvis Mazars Tax Services Srl, Via Ceresio, 7, 20154 Milano, Italy, https://www.eliesaab.com/pages/contact-us - Brug
- Ingredienser Artnr: B045239
Kategorier :
Fra vores Magazine
Andre købte også
Beautiful Price
Gave
300ml
500ml
158 kr
Vejl. pris
210 kr
Beautiful Price
Gave
300ml
500ml
172 kr
Vejl. pris
222 kr
ØKO
500ml
Maria Åkerberg
183 kr
Vejl. pris
239 kr
Beautiful Price
212 kr
Vejl. pris
271 kr
Beautiful Price
275 kr
Vejl. pris
346 kr
Beautiful Price
Dr Ceuracle
224 kr
Vejl. pris
299 kr
Luk